Integracje dla Comarch™ OPTIMA - Sellintegro.pl

Comarch™ OPTIMA

Aktywne filtry

Integracje dla Comarch™ OPTIMA

System Comarch Optima jest na polskim rynku powszechnie znany i pomaga w prowadzeniu księgowości wielu mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Według statystyk z 2014 roku w naszym kraju korzysta z niego ponad 60 tys. przedsiębiorstw. Jednak jedynie niewielka część z użytkowników wie o dodatkowych możliwościach programu, takich jak, na przykład integracje zamówień. 

Czym jest program Comarch Optima?

Program ten służy przedsiębiorcom jako oprogramowanie firmy. Ma budowę modułową. Każdy z modułów daje różne możliwości, między innymi :

  • wystawianie faktur i tworzenie cenników,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • sprzedaż detaliczna i internetowa,
  • rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Comarch Optima jest uniwersalnym i zaawansowanym programem, który umożliwia prowadzenie kompleksowej rachunkowości w jednostce. 

Integracja systemów sprzedaży

Z programem Comarch Optima kompatybilne są różne moduły integracyjne. Pozwalają one na ułatwianie, a właściwie automatyzacje procesów dotyczących, na przykład przesyłania zamówień lub produktów. Kolejną zaletą integracji systemów jest oszczędność czasu. To zaś wpływa na możliwość zwiększenia sprzedaży.

Dzięki indywidualnej konfiguracji przedsiębiorca może samodzielnie dostosować programy do swoich potrzeb. Automatyczna synchronizacja procesów daje nam wiele możliwości, ale też eliminuje możliwość popełnienia błędów ludzkich. Dodatkowo, należy wspomnieć, że integracja systemów sprzedaży jest całkowicie bezpieczna i została sprawdzona na wielu jednostkach gospodarczych.

Jakie wtyczki integracyjne są dostępne?

W ofercie są dostępne integracje takie jak:

  • automatyczne pobieranie zamówień z serwisu Allegro do programu Comarch Optima
  • przesyłanie zamówień z Prestashop i Shoplo
  • aktualizacja stanów magazynowych
  • synchronizacja Comarch Optima z Baselinker (aktualizowanie cen i stanów magazynowych, przesyłanie zamówień)

I wiele, wiele więcej. Zachęcamy do sprawdzenia oferty i zintegrowania systemów sprzedaży z Comarch Optima.