Integracje dla Amazon - Sellintegro.pl

Amazon

Aktywne filtry

Integracje dla Amazon

Amazon jest platformą, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych portal jest kojarzony przede wszystkim jako wielki sklep internetowy, gdzie kupić można wszystko. Nie każdy klient zdaje sobie sprawę z faktu, że w rzeczywistości asortyment produktów na platformie oferowany jest przed detalistów i inne podmioty zewnętrzne. Jest to więc przede wszystkim serwis typu marketplace, a nie sklep internetowy sam w sobie. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jego główną zaletą jest możliwość łatwej ekspansji na rynki zagraniczne. 

Natomiast to już na pewno wiesz, jeśli zdecydowałeś się podjąć lub już podjąłeś współpracę z platformą Amazon i poszukujesz rozwiązań, które pomogłyby zintegrować firmowe systemy sprzedaży z nowym kanałem sprzedaży. Jest to niezaprzeczalna konieczność szczególnie w momencie, kiedy amerykański serwis jest tylko jednym z wielu miejsc, za pomocą których sprzedajesz.

Integracja dla sklepu internetowego

Dzisiaj konkurencja na rynku e-commerce jest niemniej intensywna, jak ta pomiędzy sklepami konkurencyjnymi i rozgrywa się na wielu innych polach, niż tylko na polu cenowym. Równie ważne są takie aspekty jak aktywna promocja, aktywna polityka cenowa czy czas dostawy. We wszystkich tych kwestiach pomagają skomputeryzowane systemy zarządzania sprzedażą, które zbierając informacje o zamówieniach pozwalają zautomatyzować pracę, a tym samym często znacznie ją przyspieszyć i ułatwić. Jest to szczególnie istotne, gdy chcemy spełnić tak wyśrubowane wymagania jak te, które przed sprzedawcami stawia Amazon.

Integracje e-commerce

Sensem działania systemów zarządzania sprzedażą jest przepływ informacji. Co jednak w sytuacji, gdy posiadamy na firmowych komputerach taki system, ale informacje generowane są w systemie innym, takim jak platforma sprzedawcy od Amazona? Sprzedawane przez nas produkty w tej kategorii stanowią gotowe, bezpieczne rozwiązanie. Oferujemy w korzystnych cenach narzędzia integrujące system Amazon z systemem zarządzania sprzedażą na Twoim komputerze.

Systemy integracyjne dla Amazon

Systemy obsługiwane to Insert Subiekt GT oraz Comarch ERP Optima, ale nie tylko. Ich głównym zadaniem jest przesyłanie otrzymywanych zamówień z systemu Amazon do programu, którego używasz, co automatyzuje i przyspiesza cały proces, co przekłada się na wymierne oszczędności lub zyski. Oferujemy też kompleksowe rozwiązania integrujące, które znacznie przyspieszają wystawianie faktur. Rozwiązania integrujące są zautomatyzowane, a co za tym idzie ograniczają ryzyko pomyłek. Kupując takie rozwiązanie żaden z pracowników nie będzie już musiał ręcznie przepisywać szczegółów zamówień, ani szukać informacji do faktur po wielu systemach elektronicznych.