Integracje dla GLS (usługi kurierskie) - Sellintegro.pl

GLS (usługi kurierskie)

Aktywne filtry

Integracje dla GLS

Sprzedaż w Internecie obejmuje szereg działań, od dbania i aktualizowania strony, przez marketing, aż do pakowania i wysyłania towarów. Ogromne znaczenie ma przepływ informacji, dobra orientacja w asortymencie i wiedza na temat tajników handlu. Jak zoptymalizować procesy i schematy postępowania w firmie, aby usprawnić pracę oraz zredukować ryzyko popełniania błędów? Jednym z elementów tej układanki są przesyłki kurierskie. Jak efektywnie zarządzać tym działem, wraz z płatnościami? 

Usługi kurierskie GLS

Oferta GLS to coś więcej, niż wysyłanie i odbieranie paczek. Oczekując na zamówiony towar, można śledzić drogę, jaką pokonała już przesyłka. W przypadku braku możliwości jej odbioru danego dnia, istnieje wariant przekierowania do najbliższego punktu. Firma, dzięki nawiązaniu współpracy z innymi podmiotami, stworzyła sieć Parcel Shopów - miejsc, w których można skorzystać ze wszystkich jej usług, w pobliżu własnego domu.

Nadawcy mogą wybierać opcję wysyłki z szerokiej gamy możliwości. Łatwo i szybko można poznać koszt wysłania danej paczki, dzięki specjalnemu kalkulatorowi. Na podstawie rozmiarów, wagi i destynacji oblicza on dokładną cenę. Przy regularnych nadaniach można podjąć współpracę z GLS na dogodnych dla obu stron warunkach.

Integracje wspomagające zarządzanie przesyłkami GLS

Pod natłokiem zamówień i piętrzącymi się fakturami, zarówno kosztowymi jak i sprzedażowymi, łatwo o pomyłkę. Im większa skala działalności, tym większe ryzyko źle wystawionego rachunku, pominięcia sztuki produktu czy pomylenia adresatów. Wraz z rozwojem systemów i technologii, nadeszły rozwiązania dedykowane współpracy z firmami kurierskimi.

Rozwiązanie dla podmiotów współpracujących z GLS to integracje z dedykowanym programem do przesyłek. Ułatwia ona zarządzanie kontrahentami, eliminuje ryzyko pomyłki adresatów, przyspiesza pracę wystawiając automatycznie list przewozowy. Wszystko związane z wysyłkami w jednym miejscu. Gwarantuje to porządek i poprawę funkcjonowania przedsiębiorstwa. Dzięki usprawnieniu tych procesów wzrośnie również zadowolenie klientów. Im szybciej towar będzie gotowy do wydania, tym prędzej zostanie dostarczony.

Decydując się na stałą współpracę z firmą GLS to także niższe stawki za usługi. Konkurencyjność na tym polu jest ogromna i dobrze jest się wyróżnić - nikt nie lubi przepłacać za koszty dostawy. Sprawne zarządzanie wszystkimi działami i komórkami w firmie to bezpośrednia inwestycja w satysfakcję i powrót klientów. Warto więc zainwestować w integracje do przesyłek GLS zarówno dla wygody swojej pracy, jak i pełnego zadowolenia odbiorców.