Integracje dla Allegro - Sellintegro.pl

Allegro

Aktywne filtry

Integracje dla Allegro

Allegro jest niewątpliwie największą i najszybciej rozwijającą się platformą sprzedażową w kraju. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców i sprzedawców decyduje się wystawiać swoje oferty sprzedażowe na tej platformie. Jest ona prosta w obsłudze, intuicyjna i przyjemna do pracy, jednak w przypadku dużej ilości wystawianych ofert, zwłaszcza, jeśli dotyczą one kilku rodzajów sprzedawanych towarów, można się w niej odrobinę zagubić.
Dlatego Firma SellIntegro, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oferuje integracje ERP przesyłające dane z konta Allegro użytkownika wprost do posiadanego prze klienta systemu ERP.

Integracje E-commerce

W tej chwili posiadamy w ofercie możliwości integrowania sprzedaży między Allegro i takimi programami ERP jak SubiektGT, ComarchOptima, Insert NEXO PRO czy Navireo, które nie tylko zautomatyzują proces sprzedaży na Allegro, ale pozwolą na skupienie wszystkich transakcji, również tych spoza Allegro w jednym miejscu, dzięki czemu Klient ma stały dostęp do wszystkich transakcji, płatności i faktur w jednym wybranym programie, co znacznie ułatwia  pracę i pozwala zwiększać sprzedaż.

Integracja sklepu internetowego

Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasza kompetentna infolinia pomoże w konfiguracji, która pozwoli wybrać sposób i rodzaj tworzonych dokumentów dla dokonanych transakcji, a w razie braku pożądanej funkcji, pozwoli dokonać zgłoszenia na indywidualne zapotrzebowanie. Nasi profesjonalni konsultanci pomogą w każdej sytuacji.

Jesteśmy przekonani, że nasze integratory pomogą nie tylko zoptymalizować proces sprzedaży na Allegro, ułatwiając tym samym współpracę z tą platformą, ale dzięki tej optymalizacji zwiększą zyski ze sprzedaży produktów i usług.
Wkrótce w naszej ofercie dostępna będzie integracja pozwalająca na bieżącą aktualizację stanów magazynowych produktów pomiędzy Allegro a wybranym programem ERP.