Integracje dla Magento - Sellintegro.pl

Magento

Aktywne filtry

Integracje dla Magento

Magento to popularne oprogramowanie e-commerce dla sklepów internetowych udostępniane na podstawie darmowej, otwartej licencji. Oprogramowanie Magento pozwala na w pełni kompleksową obsługę sklepu internetowego, a jego modułowy charakter pozwala na sprawne zarządzanie stroną, katalogiem produktów, obsługę klientów, promowanie firmy, analizowanie ruchu za pomocą raportów. Funkcjonalności platformy umożliwiają również sprawne zoptymalizowanie strony na potrzeby pozycjonowana strony w wyszukiwarkach internetowych, co jest bardzo ważne, jeśli chcemy promować swoją firmę w Internecie.

Magento, a systemy ERP

Co w przypadku, gdy oprócz platformy sklepowej wspieramy się dodatkowo tzw. systemami ERP pomocnymi w sprawnym zarządzaniu firmy i jej procesami? Działanie jednocześnie na dwóch systemach może wydawać się kłopotliwe, a nawet niemożliwe do pogodzenia. Jeśli chcielibyśmy np. zaktualizować stany magazynowe lub ceny określonych produktów musielibyśmy zrobić to w dwóch miejscach osobno, tracąc przy tym czas.

W takich sytuacjach z pomocą może przyjść nam odpowiednia integracja, która połączy oba te systemy, optymalizując nasze procesy i działania. Po jej zainstalowaniu będziemy mogli m.in. automatycznie zaktualizować ceny w Magento, bezpośrednio zmieniając je tylko w systemach ERP lub też zaktualizować stany magazynowe. Możemy również postawić na integrację, która pozwoli nam na przesyłanie zamówień z platformy sklepowej do systemu ERP.

Systemy objęte integracją

Przygotowaliśmy kilka przydatnych produktów o niezbędnych funkcjonalnościach, które zintegrują oprogramowanie Magento z systemami ERP takimi jak: Comarch ERP Optima, Subiekt GT, Navireo. Nasze produkty są stale ulepszane i aktualizowane o nowe funkcje, tak, aby spełniały wymogi naszych najbardziej wymagających klientów. Obsługa narzędzi jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu każdy użytkownik bez odpowiedniego przygotowania jest z nich korzystać.

Integracja jest możliwa do zakupienia po standardowych cenach widocznych pod nazwą produktu lub w pakietach All in One. Jeśli zastanawiasz się nad wybraniem indywidualnej integracji pamiętaj, że przy zakupie z góry na 4 miesiące naliczany jest rabat w wysokości 5% od ceny regularnej, powyżej 8 miesięcy rabat w wysokości 10%, a przy zakupie na rok otrzymasz zniżkę na 15%.

Masz pytania odnośnie działania wybranej integracji lub nie do końca jesteś przekonany do jej zakupu? Skontaktuj się z naszym profesjonalnym supportem, który udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.