Pakiety integracyjne ERP - Sellintegro.pl

PAKIETY MULTI-INTEGRACJI ERP

Aktywne filtry

Integracje ERP

Prowadzenie jakiejkolwiek działalności nie może odbywać się od przypadku do przypadku. Dziś wygrywają te firmy, które reagują szybko, dopasowują się do rynku i których menedżerowie zawsze są w stanie – mając do dyspozycji odpowiednie dane – podejmować trafne decyzje.

Profesjonalne zestawy integracyjne ERP

Każde przedsiębiorstwo, w zależności od branży, ma pewien zakres działań kluczowych: to może być sprzedaż, magazynowanie, może być zarządzanie relacjami z klientem. Ale nie wystarczy skupić się tylko na tym jednym zakresie – żeby zarabiać i się rozwijać, firma musi sprawnie integrować wszystkie swoje działy.

Dlatego, choć w większości przedsiębiorstw menedżerowie decydują się na jeden, będący w samym centrum działalności, program komputerowy, potrzebne są też dodatkowe integracje. I tak na przykład firma działająca na Subiekcie może chcieć importować do tego programu zamówienia z Allegro albo platformy Prestashop. Jeśli natomiast głównym programem firmy jest WPARO MAG, to przyda się tam opcja importu zamówień z Baselinkera. Przykłady można mnożyć, ale zawsze chodzi o to, aby wychodząc z najważniejszej aplikacji, móc kontrolować każdy aspekt działalności.

Co integrować? Wszystko, co się da

Pod względem ekonomicznym najczęściej uzasadniony będzie zakup pakietu integracji. Teoretycznie można dokupować pojedyncze wtyczki, ale to może ograniczać rozwój firmy. Mając do dyspozycji od razu wszystkie możliwości, można dynamicznie reagować na zmiany na rynku. Łatwiej też będzie rozwijać biznes, prowadząc równocześnie działania rozwojowe w wielu kierunkach.

Owszem, można skupić się na jakimś konkretnym zagadnieniu, ale zintegrowanie wszystkich systemów i kontrola działania każdego pionu w firmie będzie pomocna w ustaleniu priorytetów. Wybierając integracje, warto pamiętać o tym, że im jest ich więcej, tym lepszy ma się obraz działania firmy. Podłączenie kolejnych źródeł danych automatyzuje proces zbierania informacji, tym samym upłynniając działanie przedsiębiorstwa.

To właśnie sprawia, że pozornie nawet te mniej przydatne w danej chwili integracje, mogą w pewnym stopniu odciążyć menedżerów i pozwolić na skupienie się na tym, co aktualnie jest dla firmy najważniejsze.