Integracje dla Poczta Polska (usługi kurierskie) - Sellintegro.pl

Poczta Polska(usługi kurierskie)

Aktywne filtry

Integracje dla Poczta Polska

Poczta Polska będąca spółką Skarbu Państwa zajmuje się świadczeniem usług pocztowych m.in. przesyłkami listów, czy też przewozem paczek. Przesyłki kurierskie Poczty Polskiej powiedzieć można są alternatywą dla pozostałych, w pełni prywatnych firm kurierskich i wciąż są chętnie wybierane przez Polaków.

Poczta Polska podobnie jak inni przewoźnicy udostępnia nam informacje o etapach przesyłki za pomocą tzw. trackingu, czyli śledzenia przesyłki przez Internet. Korzystając z usług spółki, możemy wysłać paczkę do odległego o tysiące kilometrów zakątku świata, na różnych kontynentach. Paczkę możemy zaś odebrać nie tylko w placówce pocztowej Poczty Polskiej, lecz również w innych punktach odbioru, sieciach współpracujących, takich jak: Żabka, Orlen, Biedronka czy Ruch.

Integracje pomocne w sprzedaży produktów

Mimo iż w ostatnich latach na rynku przewozowym przesyłek zauważamy dominację prywatnych kurierów, Poczta Polska wciąż jest opcją, która dla wielu firm jest obowiązkowa i może przynieść korzyści. Platformy e-commerce, którymi posługują się sprzedawcy internetowi, posiadają liczne moduły i opcje integrujące środowisko np. z usługami kurierskimi.

Czy korzystając z systemów ERP, czyli programów do zarządzania firmą i usprawniania jej procesów również możemy liczyć na takie rozwiązanie? Integracje takie są niezwykle ważne, jeśli chcemy zoptymalizować proces sprzedaży, wysyłek i zwiększyć efektywność. Współcześnie każdy ceni sobie narzędzia, dzięki którym możemy wykonać kilka działań w jednym miejscu oraz jednym kliknięciem.

Indywidualne rozwiązania dla systemów ERP

Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiasz się jak zaoszczędzić czas na wypełnianiu danych klientów do przesyłki to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Nasza innowacyjna integracja pozwoli Ci na automatyczne wygenerowanie listu przewozowego dla Poczty Polskiej na podstawie danych zapisanych w bazie w systemie ERP. Oferujemy integracje dla następujących systemów zarządzania procesami firmy: Subiekt Nexo Plus, Subiekt GT, Comarch ERP Optima.

Jeśli martwisz się, że nie masz wystarczającej wiedzy technicznej, żeby odnaleźć się w oprogramowaniu to rozwiewamy Twoje wątpliwości. Zarówno instalacja, jak i obsługa programu została przez nas przygotowana tak, by była przyjazna dla użytkownika bez wiedzy informatycznej. Korzystaj z naszego produktu tak długo, jak tylko chcesz i pamiętaj, że przy zakupie z góry na minimum 4 miesiące możesz liczyć na rabat. Większe rabaty są naliczane również przy zakupie na 8 miesięcy i 12 miesięcy.