Integracje dla SOTESHOP - Sellintegro.pl

SOTESHOP

Aktywne filtry

Działanie na platformach sprzedażowych to duże wyzwanie. Czym większy sklep internetowy, tym wyzwanie staje się dużo trudniejsze. Dlatego proponujemy Państwu zintegrowane pakiety integracyjne dla systemu SOTESHOP

Integracje dla SOTESHOP 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przydatne integracje dla platformy SOTESHOP. Jedną z nich jest aktualizacja stanów magazynowych. Dzięki tej aktualizacji z powodzeniem możecie uzupełniać system o nowe produkty. Ta integracja łączy w sobie dwa rodzaje systemów SOTESHOP oraz Subiekt GT. Obie platformy są dość popularne w Polsce. Szczególnie platforma Subiekt GT, która jest typowym systemem ERP. 

Zasada działania integracji 

Działanie podanej integracji polega na synchronizacji stanów magazynowych w czasie rzeczywistym. W platformie konfiguracji można wybrać czas oraz rodzaj aktualizacji magazynu. W przypadku rodzaju synchronizacji użytkownik może zdecydować się na ręczną lub automatyczną konfigurację. Podczas pierwszej aktualizacji produkty z Subiekt GT zostają pobrane i trafiają na platformy SOTESHOP,  gdzie zostają zapisane. Gdy konfiguracja przebiegnie prawidłowo zapis magazynu odbywa się automatycznie, pod warunkiem, że nie wybraliśmy synchronizacji ręcznej. 

Zalety stosowania integracji 

Konfiguracja integracji dla systemu SOTESHOP to duże ułatwienie dla pracowników oraz właścicieli sklepów e-commerce. Dzięki pakietom integracji stanów magazynowych można zaoszczędzić wiele cennego czasu. Zamiast ręcznie przerzucać oferty do systemu można zainstalować integracje i wykonać proces automatycznie. Zaoszczędzone godziny można przeznaczyć na inne czynności. Instalacje konfiguracji to sposób na oszczędności. Dzięki automatyzacji nie musimy zatrudniać nowych pracowników do obsługi konkretnych systemów. W zupełności wystarczy Ci jeden specjalista ds. sprzedaży internetowej. Kolejną zaletą integracji dla Subiekt GT oraz SOTESHOP jest łatwość obsługi danego systemu.

Łatwość obsługi oraz wsparcie techniczne

Nasza integracja została tak opracowana, aby proces był szybki oraz łatwy w obsłudze. Bezpośrednio z naszej strony możesz dokonać konfiguracji zakupionego produktu. Gdy zakupisz naszą aktualizację dla stanów magazynowych możesz liczyć na pełne wsparcie. Sztab konsultantów oraz pracowników technicznych są do Twojej dyspozycji. W razie pytań czy problemów z instalacją możesz skorzystać z ich rzetelnej wiedzy oraz doświadczenia. 

Przejrzyste metody płatności 

Kupując nasze integracje możesz liczyć na wygodne metody płatności. Nasze konfiguracje możesz kupować na określoną ilość miesięcy. Wygodna strona w prosty sposób przeprowadzi Cię przez procedurę zakupu. Po akceptacji płatności możesz natychmiast uruchomić proces konfiguracji. Bez oczekiwania na przesyłkę od kuriera.