Integracje dla ErpBox - Sellintegro.pl

ErpBox

Aktywne filtry

Integracje dla ErpBox

ErpBox jest nowoczesną platformą służącą do zarządzania e-sprzedażą. Z pomocą tego narzędzia zwiększysz sprzedaż, a jednocześnie obniżysz koszty obsługi zamówień. 

ErpBox - jakie możliwości daje platforma? 

ErpBox jest platformą, która wciąż poszerza swoje możliwości. Jej celem jest nie tylko nadążanie za stale rozwijającym się rynkiem eCommerce, ale również wybieganie w przyszłość - co daje klientom możliwość wyprzedzania konkurencji. 

  • Dostępność na wszystkie urządzenia - dostosowana jest do najpopularniejszych urządzeń takich jak desktop, tablet czy smartfon
  • Szybka aktualizacja danych - zapewnia możliwość szybkiej aktualizacji zamówień, statusów przesyłek i stanów magazynowych
  • Integracja z najpopularniejszymi serwisami - proste połączenie konta z Allegro, eBay czy Amazon 
  • Centrum raportów - tworzenie specjalnych raportów na podstawie wszystkich danych trafiających na konto klienta
  • Kompleksowy moduł fakturowania - możliwość wygodnego wystawiania i zarządzania fakturami 
  • Moduł towary i usługi - sprawne zarządzanie produktami i stanami magazynowymi 
  • Bezpieczeństwo zarządzania - system zapewniający bezpieczeństwo korzystania z platformy 
  • Moduł CRM - sprawne zarządzanie bazą klientów i gromadzenie informacji na ich temat

Możliwości, które oferuje ErpBox jest wiele więcej, platforma jest w ciągłym rozwoju i stale wprowadza nowe rozwiązania i ułatwienia dla swoich klientów.

ErpBox - jakie korzyści płyną z użytkowania?

Korzyści jakie płyną dla klientów platformy ErpBox są ogromne, a pomysły i nowe technologie, które są wprowadzane, pozwalają jeszcze bardziej je zwiększyć. Możliwości, które platforma daje e-przedsiębiorcom pozwala na znaczne zwiększenie sprzedaży. W łatwy sposób można panować nad sporą liczbą aukcji internetowych i systematycznie powiększać swoją ofertę. 

Realną korzyścią jest także obniżenie kosztów poprzez wprowadzenie automatyzacji wszystkich procesów - a co za tym idzie znacznie skracając czas na obsługę jednego zamówienia. Ponadto ErpBox gwarantuje swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz efektywność pracy, bazując na najlepszych serwerach.