Integracje dla Sage 50 - Sellintegro.pl

Sage 50

Aktywne filtry

Integracje dla Sage 50

Sage 50 jest jednym z najwyżej ocenianych programów ułatwiających pracę księgowych w firmach – zarówno tych małych i średnich, jak i dużych korporacjach. Jest jednak dość niszową aplikacją, więc bez dodatkowych integracji trudno uznać nawet tak rozbudowany program za centrum zarządzania biznesem.

Więcej niż księgowość

Owszem, to kwestie księgowe często decydują o notowaniach firmy i wielu przedsiębiorców właśnie na nich się skupia, ale firma to nie tylko księgowość. To także magazyny, sklepy, systemy wysyłek, czyli szereg działań, których potrzeba, żeby zadowolić klienta. O ile Sage 50 ze wszystkimi aspektami księgowości radzi sobie doskonale, o tyle nie jest programem do kompleksowej obsługi zamówień.

Zmienić mogą to integracje, dzięki którym do Sage zawsze trafiają aktualne dane o sprzedaży na przykład z ZenCarta, OSCommerce’a czy Open Carta. Słowem: dzięki integracjom można łatwo szybko i – co najważniejsze – bezbłędnie obsłużyć zamówienia ze sklepów internetowych w dziale księgowym.

Gwarancja dobrego wyniku

Zintegrowanie sklepu internetowego z Sage to najprostszy sposób na to, aby utrzymać porządek w dokumentach księgowych: nie przeoczyć żadnego z nich, zachować odpowiednią kolejność, zagwarantować formalną poprawność. To ważne bez względu na skalę biznesu. Fakt, że uruchomienie integracji nie wymaga specjalistycznej wiedzy, czyni to rozwiązanie dostępnym dla każdego.

Utrzymanie sprawnego działania programu też nie wymaga dodatkowego zachodu: raz uruchomiona integracja będzie działała bezbłędnie zawsze. Stworzone specjalnie z myślą o Sage 50 algorytmy zadbają o poprawne zaimportowanie wszystkich danych, a te zostaną już w systemie księgowym zamienione na konkretne wartości.

Jest naprawdę łatwiej

Obsługa Sage 50 nie jest banalne – głównie dlatego, że program ten jest naprawdę wysoce konfigurowalny. Przy wgraniu integracji z platformami sklepowymi nie trzeba jednak uczyć się niczego więcej. Wszystko działa automatycznie, a Sage przetwarza dane w takiej formie, do jakiej użytkownik jest już przyzwyczajony.

To spore ułatwienie, ponieważ pozwala rozwijać biznes na wielu płaszczyznach bez konieczności długich i kosztownych szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania. Dobre integracje bardzo szybko stają się czymś tak oczywistym, że nawet nie zauważa się ich istnienia: po prostu wszystko działa tak, jak powinno i tylko rosnące zyski przypominają, że początkiem sukcesu było rozszerzenie możliwości podstawowego oprogramowania do księgowości.