Integracje dla Comarch ERP XT - Sellintegro.pl

Comarch ERP XT

Aktywne filtry

Integracje dla Comarch ERP XT

Comarch ERP XT jest bardzo wszechstronnym oprogramowaniem dla firm, ale nawet tak rozbudowany produkt ma pewne ograniczenia. Stąd też na rynku pojawiły się liczne integracje, które pozwalają z Comarch ERP stworzyć centrum zarządzania biznesem w naprawdę każdym przypadku. Dlaczego warto z tych integracji korzystać?

Jedno źródło wiedzy

Zintegrowanie Comarch ERP XT z zewnętrznymi systemami wspomagania lub na przykład asystentami sprzedaży na Allegro czy eBay ma tę zaletę, że pozwala kontrolować wszystkie kanały sprzedaży z poziomu pojedynczego panelu. To daje możliwość szybkiego zbudowania pełnego obrazu sytuacji i zdecydowanie ułatwia priorytetyzację zadań w firmie. Jednolita prezentacja danych o wszystkich działach przedsiębiorstwa to podstawa, jeśli firma ma być data-driven.

Większe bezpieczeństwo

Zgromadzenie wszystkich danych w jednym miejscu sprawia, że ich ochrona jest łatwiejsza. Integracja zamiast wielu niezależnych systemów zmniejsza ilość możliwych do praktycznego wykorzystanie wektorów ataku. Nie chodzi jednak tylko o ograniczenie ryzyka związanego z działaniami hakerów: integracje są najczęściej prostsze niż kompletne systemy, więc mniejsze jest też ryzyko, że znajdują się w nich błędy programistyczne, które mogłyby utrudnić firmie działanie. Jest to ważny aspekt szczególnie wtedy, kiedy firma obsługuje wielu klientów i zbiera dane z licznych systemów wewnętrznych.

Niezależność jest w cenie

Zintegrowanie oprogramowania Comarch ERP XT z zewnętrznymi programami przez odpowiednie wtyczki uniezależnia przedsiębiorstwo od na przykład przerw technicznych na obsługę innych programów. Integracje co do zasady nie wymagają przerw w działaniu (są kompletne i jako takie są sprzedawane, nie ma potrzeby aktualizowania ich w biegu) i pozwalają dowolnie planować działanie firmy. Automatyzacja zadań uniezależni firmę od działania konkretnych pracowników, którzy będą mogli zająć się ważniejszymi sprawami. Comarch i tak pokaże zawsze aktualne dane, a nie trzeba będzie tego w żaden sposób pilnować, bo wszystko wydarzy się automatycznie.