Rozwiązania dedykowane

Dostosuj usługi do swojej firmy!

Rozwiązania dedykowane

Każdy biznes jest inny, dlatego wymaga indywidualnego podejścia. Także Twój. Zwiększ jego możliwości dzięki dedykowanym usługom oraz rozszerzeniu integracji! Wypróbuj kompleksowe usługi, które maksymalizują efektywność wszystkich procesów sprzedażowych w Twojej firmie albo skorzystaj z rozszerzenia tylko tych, które są dla niej kluczowe.

Stwórz system integracyjny szyty na miarę i zmaksymalizuj zyski swojej firmy!

Integracje skrojone do potrzeb Twojego biznesu

Wybrana integracja nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań? Rozszerz ją o dodatkowe funkcje dzięki usłudze X. Dostosowanie procesów sprzedażowych do potrzeb Twojego biznesu w pełni wykorzystuje ich potencjał. W konsekwencji firma pracuje sprawniej, rozwija się i generuje większy przychód.

Rozszerz wybrane integracje i rozwiń swoją firmę!

Dowiedz się więcej

Wymarzone wsparcie dla Twojego e-commerce

Chcesz poprawić swoją strategię e-commerce i szybko zobaczyć jej efekty? Skorzystaj z usługi DreamTeam, czyli pomocy dedykowanego zespołu 5 specjalistów: Project managera, Analityka biznesowego, Konsultanta e-commerce, Programisty oraz Zespołu wsparcia technicznego, którzy dbają o sprawną pracę Twojej firmy. 

Powierz swoją strategię w ręce bohaterskiej drużyny!

Dowiedz się więcej

Zautomatyzuj sprzedaż i pomnóż zysk swojej firmy

SellRocket to kompleksowa usługa, która automatyzuje kluczowe procesy e-sprzedaży - obsługę klienta, zamówień i magazynu. Dzięki temu firma staje się maksymalnie wydajna, obsługuje więcej zamówień i generuje kilkukrotnie większe zyski. Automatyzacja zmniejsza także występowanie powtarzających się błędów nawet o 92%.

Pomnóż swój zysk ze sprzedaży w internecie!

Dowiedz się więcej