Zdajemy sobie sprawę, że każdy biznes jest inny, i wymaga innego, indywidualnego podejścia. Również i Twój! Dlatego też oferujemy dedykowany proces integracji i automatyzacji dla Twojej firmy.

Jesteśmy specjalistami w integrowaniu programów magazynowo-księgowych (offline) z systemami i kanałami sprzedaży (online). Nasze rozwiązania projektujemy z myślą o obecnych i przyszłych wyzwaniach sprzedaży w erze OmniChannel.

SellIntegro to platforma integracyjna, która umożliwia usprawnienie prowadzenia biznesu w Internecie. Dodatkowo, jeśli Twój biznes wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań - możemy je przygotować dla Ciebie i wdrożyć do naszego systemu. Każda branża jest inna, każdy prowadzi swój biznes według własnych zasad. Rozumiemy to. SellIntegro Premium daje Ci możliwość na stworzenie systemu idealnego dla Twojej firmy. 

Proces sprzedaży on-line obsługujesz tak samo, jak sprzedaż z każdego innego kanału w Twoim ERP. Twoi pracownicy nie będą musieli uczyć się i obsługiwać nowego panelu, przepisywać zamówień, czy eksportować stanów magazynowych. Wszystko to odbywa się automatycznie, a Ty skupiasz się na tym, na czym powinieneś: na pomysłach rozwoju swojego biznesu!

Możemy dla Ciebie przygotować:

- indywidualną integrację z systemem ERP/WMS/ecommerce

- indywidualną integrację systemów kurierskich

- rozszerzenie naszych obecnych integracji

- integrację systemów informatycznych