SellIntegro jest czo┼éowym dostawc─ů integracji system├│w biznesowych z e-Commerce w Polsce. Z naszych rozwi─ůza┼ä korzysta codziennie blisko 5 tysi─Öcy firm. Oferujemy ponad 500 gotowych produkt├│w oraz pakiet├│w integracyjnych dla najpopularniejszych polskich system├│w ERP. ┬áKlienci, kt├│rzy chc─ů zautomatyzowa─ç prac─Ö swoich sklep├│w internetowych i stacjonarnych zdecydowanie wybieraj─ů SellIntegro.

Poważnie już było, przekonaj się jak jest realnie:

Pracuj─ůc z nami b─Ödziesz dla naszych klient├│w najwa┼╝niejszy w ich biznesie - zaraz po ZUS.
Staniesz si─Ö cz─Ö┼Ťci─ů rosn─ůcego w moc zespo┼éu, kt├│ry codziennie ratuje ┼Ťwiat sprzeda┼╝y internetowej.
Nasze g┼é├│wne zasady to samoorganizacja i wspieranie ÔÇô pomagamy sobie nawzajem i bardzo cenimy ludzi, kt├│rzy pomagaj─ů innym. Pracujemy zespo┼éowo, s┼éuchamy pomys┼é├│w, wdra┼╝amy rozwi─ůzania - ka┼╝dy jest wa┼╝n─ů cz─Ö┼Ťci─ů firmy, kt├│r─ů tworzymy.
Wy┼Ťlij nam swoje CV.
Zostań członkiem Załogi Si.

Doceniamy Tw├│j czas. Wiemy, ┼╝e oczekujesz konkretnych informacji dotycz─ůcych stanowiska, na kt├│re aplikujesz. Poznaj szczeg├│┼éy:

Zakres zadań:

  • Przyjmowanie zg┼éosze┼ä od klient├│w lub pracownik├│w firmy (infolinia, komunikatory internetowe, e-mail, webchat)

  • Udzielanie informacji o produktach i programach oferowanych przez Sellintegro Sp. z o.o.

  • Rozpoznanie, identyfikacja i rozwi─ůzywanie problem├│w technicznych klienta

  • Tworzenie raport├│w o zaistnia┼éych wadach/usterkach, zg┼éoszeniach

  • Instalowanie/wdra┼╝anie i konfigurowanie oprogramowania u Klienta

  • Sporz─ůdzanie bie┼╝─ůcej dokumentacji

  • Testowanie istniej─ůcych funkcji w integracji┬á

Wymagania:

  • Swobodne poruszanie si─Ö po systemie Windows

  • Stosowanie popularnych narz─Ödzi i aplikacji diagnostycznych, m.in. wiersz polece┼ä, narz─Ödzia w systemie Windows

  • Umiej─Ötno┼Ť─ç prowadzenia rozm├│w z Klientem Biznesowym i przekazywania wiedzy na temat proponowanych rozwi─ůza┼ä

  • Zainteresowanie bran┼╝─ů e-commerce

  • Samodzielno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie

  • Nastawienie na prac─Ö w zespole

Mile widziane:

  • Znajomo┼Ť─ç system├│w e-commerce

  • Znajomo┼Ť─ç system├│w ERP

  • Pos┼éugiwanie si─Ö j─Özykiem angielskim/niemieckim w stopniu komunikatywnym

  • Do┼Ťwiadczenie w zakresie obs┼éugi Klienta w bran┼╝y IT lub w sklepie internetowym

  • Zaanga┼╝owanie i ch─Öci do szukania nieszablonowych ┼Ťcie┼╝ek dzia┼éania

Dodatkowo znajdziesz u nas:

  • Ca┼ékowicie finansowan─ů opiek─ů medyczn─ů dla Ciebie

  • Konkursy wewn─ůtrz firmy

  • Dobrze zorganizowany podzia┼é pracy w oparciu o sprinty

  • Niekorporacyjn─ů atmosfer─Ö i p┼éask─ů struktur─Ö

  • Literatur─Ö bran┼╝ow─ů i e-book - zamawian─ů w odpowiedzi na Twoje zapotrzebowanie

  • Si┼éowni─Ö znajduj─ůc─ů si─Ö w biurze

3 300 - 5 000 PLN gross/month - Permanent

Napisz na:

praca@sellintegro.com