SellIntegro jest czo┼éowym dostawc─ů integracji system├│w biznesowych z e-commerce w Polsce. Z naszych rozwi─ůza┼ä korzysta codziennie blisko 5 tysi─Öcy firm, obs┼éugujemy miliony zam├│wie┼ä o sumarycznej warto┼Ťci liczonej w setkach milion├│w. Oferujemy ponad 500 gotowych produkt├│w oraz pakiet├│w integracyjnych dla najpopularniejszych polskich system├│w ERP. ┬áJeste┼Ťmy cz┼éonkiem notowanej na GPW - Grupy R22. Klienci, kt├│rzy chc─ů zautomatyzowa─ç prac─Ö swoich sklep├│w internetowych i stacjonarnych zdecydowanie wybieraj─ů SellIntegro. W pracy stawiamy na innowacje, przedsi─Öbiorczo┼Ť─ç i wsp├│┼édzia┼éanie. Naszym filarem s─ů wyj─ůtkowi i utalentowani ludzie - to dzi─Öki nim mamy energi─Ö i odwag─Ö do bycia najszybciej rozwijaj─ůc─ů si─Ö firm─ů w bran┼╝y e-commerce w Polsce. Cechuje nas r├│┼╝norodno┼Ť─ç projekt├│w i Klient├│w - to dzi─Öki tej r├│┼╝norodno┼Ťci tworzymy dynamiczne i otwarte ┼Ťrodowisko pracy.
Je┼Ťli czujesz, ┼╝e chcesz do nas do┼é─ůczy─ç, wy┼Ťlij nam swoje CV.
Zastanawiasz si─Ö czy SellIntegro jest dobrym miejscem dla Ciebie?

Napisz na praca@sellintegro.cloud

Porozmawiajmy!

Twój zakres zadań:

  • Kszta┼étowanie i realizacja strategii finansowej firmy

  • Kreowanie, wdra┼╝anie i kontrolowanie realizacji plan├│w organizacji, zw┼éaszcza d┼éugoterminowych

  • Podejmowanie kluczowych decyzji zwi─ůzanych z finansami firmy

  • Nadz├│r nad przygotowaniem (skonsolidowanych) sprawozda┼ä finansowych
    oraz raport├│w

  • Nadz├│r nad przygotowaniem rocznego bud┼╝etu i plan├│w wieloletnich
    oraz kontrolowanie ich realizacji

  • Optymalizowanie polityki podatkowej

  • Optymalizowanie struktury koszt├│w i poziomu maj─ůtku obrotowego, ocena projekt├│w inwestycyjnych

  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za p┼éynno┼Ť─ç finansow─ů

  • Kontakty i wsp├│┼épraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami
    oraz organami podatkowymi

  • Kontakt z inwestorami i kluczowymi Klientami, budowanie d┼éugofalowych relacji biznesowych, kt├│re zapewniaj─ů p┼éynno┼Ť─ç finansow─ů firmy

  • Nadz├│r nad prac─ů dzia┼é├│w: finansowo-ksi─Ögowego i administracji┬á

  • Polityka zatrudniania, zarz─ůdzania, motywowania i rozwoju pracownik├│w
    w podległych działach

W skr├│cie:

  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za finanse, controlling i audyt oraz zarz─ůdzanie p┼éynno┼Ťci─ů finansow─ů

  • Odpowiedzialno┼Ť─ç za procesy finansowe ÔÇô proces bud┼╝etowania, planowania, prognozowania, raporty zarz─ůdcze i analizy biznesowe

Twoje kompetencje:

  • Wykszta┼écenie wy┼╝sze z obszaru finans├│w / rachunkowo┼Ťci / ekonomii

  • Minimum 5-letnie do┼Ťwiadczenie zawodowe w bran┼╝y IT i nowych technologii┬á

  • Do┼Ťwiadczenie we wsp├│┼épracy z ksi─Ögowo┼Ťci─ů, podstawowa znajomo┼Ť─ç logiki system├│w ksi─Ögowych

  • Do┼Ťwiadczenie w optymalizacji proces├│w wewn─Ötrznych oraz w tworzeniu procedur organizacyjnych┬á

  • Wielozadaniowo┼Ť─ç i otwarto┼Ť─ç na wyzwania

  • Umiej─Ötno┼Ťci analityczne, wnikliwo┼Ť─ç, dok┼éadno┼Ť─ç, elastyczno┼Ť─ç┬á

  • Ch─Ö─ç rozwoju kompetencji i zainteresowanie rozwojem biznesu organizacji┬á

Zapewnimy Ci:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do Twojego do┼Ťwiadczenia

  • Prac─Ö stacjonarn─ů lub w modelu hybrydowym w klimatyzowanym biurze we Wroc┼éawiu
    w centrum miasta (ul. Grabiszyńska)

  • Niekorporacyjn─ů atmosfer─Ö pracy, nastawion─ů na wzajemn─ů otwarto┼Ť─ç i indywidualne podej┼Ťcie

  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç poszerzania swoich kwalifikacji i rozwoju w wewn─Ötrznej strukturze firmy oraz Grupy R22

  • Udzia┼é w wielu r├│┼╝norodnych projektach firmowych i partnerskich

  • Przestrze┼ä do wdra┼╝ania Twoich autorskich pomys┼é├│w

  • Literatur─Ö bran┼╝ow─ů/e-booki zamawian─ů w odpowiedzi na Twoje oczekiwania

  • Ca┼ékowicie sfinansowan─ů prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů dla Ciebie

  • 10 000 - 25 000 PLN┬ánet/month┬á-┬áB2B

    Napisz na:

    praca@sellintegro.com