Jakie są dostępne poziomy wsparcia?

SellIntegro oferuje pięć poziomów wsparcia dostosowanych do Twoich potrzeb*. Domyślnie dostarczamy nasze rozwiązania z bezpłatnym poziomem wsparcia "Self-Managed". W zależności od rozwiązań, które wykupiłeś oraz wielkości Twojej firmy, zalecamy taki poziom wsparcia, który pozwoli Ci w jak największym stopniu skorzystać z pomocy naszych ekspertów. Poziom wsparcia możesz zmienić w każdej chwili - szczegóły poniżej.


Bezpłatne wsparcie techniczne "Self-Managed"

Wsparcie techniczne SellIntegro zapewnia ciągłą, bezpłatną pomoc przy pierwszej konfiguracji (do 30min rozmowy z konsultantem) oraz możliwie szybką reakcję e-mail na późniejsze zgłoszenia. W pierwszej kolejności staramy się pomóc e-mail sugerując rozwiązanie, jeśli Klient ma w dalszym ciągu problem z naszą integracją pomagamy zdalnie – nasz konsultant umawia się z Państwem i poprzez zdalne oprogramowanie rozwiązuje problem. Proszę wziąć pod uwagę że kontakt telefoniczny i zdalna pomoc jest realizowana w kolejności zgłoszeń i może potrwać w zależności od ilości zgłoszeń od 1 do 3dni roboczych. Telefoniczne Biuro Obsługi Klienta - bezpłatna infolinia pracuje od godz. 10 do 14 od poniedziałku do piątku, jednak staramy się świadczyć wsparcie techniczne i profesjonalną pomoc drogą mailową także po oficjalnych godzinach pracy. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować, prosimy o przygotowanie ID klienta oraz systemu ERP na jakim Państwo pracują co umożliwi nam szybszą identyfikację. Zgłoszenie można przesłać bezpośrednio na adres pomoc@sellintegro.com, za pomocą chata na stronie www.sellintegro.pl oraz w scenariuszach, lub poprzez formularz kontaktowy tutaj. Polecamy też weryfikację czy Państwa problem nie został opisany w bazie wiedzy WIKI.


Wsparcie Premium dla Twojej działalności

Z wsparciem premium zabezpieczysz biznes przed awariami i przestojami w sprzedaży. Dzięki obsłudze Premium Twoje zgłoszenia będą miały wyższy priorytet oraz gwarantowany czas reakcji do 4h w godzinach 8 do 18 od poniedziałku do piątku. W ramach naszej współpracy otrzymasz specjalny numer telefonu zarezerwowany użytkownikom Premium Support. Zostajesz obsłużony szybciej w porównaniu do obsługi bezpłatnej, a czas oczekiwania na rozmowę telefoniczną na osobnej infolinii będzie zdecydowanie krótszy. Uzyskasz bezpośredni kontakt z naszym zespołem również w weekendy.
Przy planach wsparcia Business oraz Enterprise dajemy Ci do dyspozycji naszych programistów, oferujemy zindywidualizowane wsparcie techniczne. Doradzamy, jak najlepiej wykorzystać rozwiązania SellIntegro, przewidują potrzeby w zakresie skalowalności i przyszłego rozwoju technologicznego firmy. Podpisujemy też umowy zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo w zakresie poufności (NDA) oraz przetwarzania danych (RODO) jeśli to dla Ciebie ważne. Dzięki regularnemu i spersonalizowanemu monitoringowi infrastruktury jesteś informowany o wszystkich pracach konserwacyjnych. Informujemy, w jaki sposób są one realizowane i jaki mogą mieć wpływ na Twoją pracę. Jeśli są Państwo zainteresowani którymś z powyższych planów wsparcia prosimy o kliknięcie opcji KUP TERAZ. Wykorzystaj możliwości komunikacji telefonicznej oraz online, priorytetowy czas reakcji i realizacji prac.

★★
Mali sprzedawcy lub wsparcie zewnętrzneNajpopularniejszyDuzi sprzedawcy i hurtownie
Self-ManagedStarterPremiumBusinessEnterprise
0 / miesiąc
99 / miesiąc
349 / miesiąc
949 / miesiąc
2999 / miesiąc
Liczba zamówień
Dla kogo? najczęściej wystarcza klientom z 10 zamówieniami dziennie lub klientom będącymi pod opieką techniczną partnerów SellIntegro dobre dla klientów z ok 30-70 zamówieniami dziennie wybierane przez klientów profesjonalnych z ok 100-250 zamówień dziennie zalecane dla dużych klientów profesjonalnych z ok 350+ zamówień dziennie zalecane dla największych klientów biznesowych wymagających najwyższej jakości opieki i minimalnego czasu reakcji
Minimalny okres wykupienia supportu
Minimalny okres wykupienia supportu 1 miesiąc 1 miesiąc 3 miesiące 3 miesiące 6 miesięcy
  Asysta konsultanta przy pierwszym uruchomieniu
Asysta konsultanta przy pierwszym uruchomieniu (onboarding) do 30 minut do 1 godziny bez ograniczeń czasowych bez ograniczeń czasowych bez ograniczeń czasowych
  Wsparcie techniczne
Wsparcie techniczne tylko zgłaszanie problemów
  Wsparcie telefoniczne (Pn-Pt)

Wsparcie telefoniczne (Pn-Pt)

10:00 - 14:00 08:00 - 16:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 + zgłaszanie krytycznych awarii uniemożliwiających pracę w weekend

08:00 - 18:00

24/7** (krytyczne awarie)

  Wsparcie czat*:
Wsparcie czat*:
  Wsparcie e-mail*:
Wsparcie e-mail*:
  Gwarantowany czas wsparcia technicznego w miesiącu
Gwarantowany czas wsparcia technicznego w miesiącu 1 godzina 5 godzin 15 godzin 40 godzin
  Wsparcie biznesowe
Wsparcie biznesowe Przy uruchomieniu
  Kontakt dedykowanego opiekuna raz w miesiącu
Kontakt dedykowanego opiekuna raz w miesiącu
  Pakiet prac programistycznych
Pakiet prac programistycznych 3 godziny 9 godzin
  Dedykowana Infrastruktura
Dedykowana Infrastruktura
Maksymalna średnia liczba zamówień
Maksymalna średnia liczba zamówień bez ograniczeń 150 bez ograniczeń bez ograniczeń bez ograniczeń
Maksymalna liczba produktów
Maksymalna liczba produktów bez ograniczeń 7 500 bez ograniczeń bez ograniczeń bez ograniczeń

   

* Wszyscy klienci, którzy nie wybiorą samodzielnie żadnej opcji wsparcia, otrzymują domyślnie bezpłatne wsparcie na poziomie "Self-Managed". Po zakończeniu usługi support Premium klient automatycznie jest przełączany na pakiet "Self-Managed".