Kariera w SellIntegro

Kariera w sellintegro

Cześć! Jesteśmy SellIntegro, nie możemy się doczekać, żeby Cię poznać!

Chcesz rozwijać się w dynamicznej branży? A do tego uważnie śledzisz nowinki technologiczne? Lubisz widzieć efekty swoich działań? Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do zespołu entuzjastów, którzy od 15 lat zmieniają rynek e-commerce w Polsce.

Zobacz oferty pracy

Kariera w Sellintegro

Zastanawiasz się czy do nas pasujesz? Jeśli:

jesteś gotowy do działania oraz chcesz wspierać proces integracji i rozwoju oprogramowania

chcesz tworzyć autorskie rozwiązania usprawniające działania procesów, dedykowane dla liderów z branży ecommerce

chcesz współpracować z klientami i partnerami biznesowymi

chciałbyś dzielić się wiedzą z innymi członkami zespołu

prezentujesz postawę fair play

masz chęć do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności

dołącz do drużyny SellIntegro i zmieniaj oblicze e-commerce razem z nami!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Wszyscy gramy do jednej bramki. Każdy zespół składa się z ludzi pełniących różne funkcje potrzebne do tego, by dostarczyć Klientowi skuteczne rozwiązanie. Wszyscy pracują razem, co ułatwia komunikację i zapewnia ciągłość wykonywanych działań. Sukces drużyny, jest indywidualnym sukcesem zawodników, dlatego sam podejmij decyzję z kim chcesz grać.

01

Wysłanie
zgłoszenia

02

Rozmowa z rekruterem

03

Spotkanie z kierownikiem

04

Decyzja o współpracy

05

Podpisanie
umowy

06

Rozpoczęcie pracy i onboarding

01

Specjaliści IT

Niezaprzeczalnie specjaliści IT to osoby inteligentne i dobrze wykształcone. Nie będzie problemów, aby z takim człowiekiem pokazać się w towarzystwie lub pochwalić się rodzinie. Specjaliści IT są dobrze widziani przez rodziców, którzy będą spokojniejsi o przyszłość swojej pociechy i na pewno bez większych oporów pozwolą ze specjalistą pojechać pod namiot lub wyjść na koncert. Ale tak na poważnie… Pracujemy zespołowo, a główne zasady to samoorganizacja i wspieranie – pomagamy sobie nawzajem i bardzo cenimy ludzi.

02

Inni Bohaterowie

Jeśli chcesz, aby ktoś pisał dla Ciebie wiersze, wyobraź sobie, że specjalista IT może napisać co najwyżej aplikację na najnowszy model iPhona. Codziennie rano będzie Cię budzić i wyświetlać uśmiechnięte kotki. Jednak są jeszcze na tym świecie artyści, którzy poza kodami patrzą na świat inaczej. Rozwój współczesnej technologii jest tak ogromny, że specjalista IT może teraz wykonać wszystko, lecz potrzebuje odpowiedniego wsparcia od osób, które mają inne, wyróżniające je umiejętności i unikalne predyspozycje.

Wybierz stanowisko i dołącz do nas!

Przyjazna atmosfera i satysfakcjonująca pensja to nie wszystko. Wybierz stanowisko dla siebie, ale najpierw zobacz, co dobrego czeka na Ciebie w SellIntegro!

01

Bez dress code

W murach SellIntegro nie spotkasz się ze sztywną atmosferą białych kołnierzyków. Pracuj w tym, w czym czujesz się wygodnie i swobodnie.

02

Lekcje angielskiego

W każdy piątek organizujemy lekcje angielskiego, podczas których chętni pracownicy mogą podszkolić swoje językowe umiejętności i poznać terminologię branżową.

03

Autorskie pomysły

Zdanie każdego pracownika jest ważne, dlatego cały zespół SellIntegro bierze udział w opracowywaniu nowych rozwiązań, idei i strategii.

04

Biblioteka wewnętrzna

Korzystaj z literatury branżowej oraz e-booków dostępnych w naszej bibliotece, którą na bieżąco uzupełniamy o indywidualne pozycje zamawiane na prośby pracowników.

05

Relokacja

Chcesz pracować w SellIntegro, ale nie mieszkasz we Wrocławiu? Pomożemy Ci w przeprowadzce oraz uzyskaniu pozwolenia na pracę.

06

Wygodne biuro

Pracuj na 6 piętrze biurowca zlokalizowanego w centrum Wrocławia, z której roztacza się piękna panorama miasta.

Support

Programista C#

w sellintegro.pl

Firma SellIntegro jest wiodącym producentem oprogramowania integrującego systemy e-commerce w Polsce. W związku z rozwojem działalności, poszukujemy nowych pozytywnych i chętnych do działania osób. Stanowisko technik wsparcia/ konsultanta IT na pełen etat w branży e-commerce do naszego działu supportu.

Sprawdzisz się u nas, jeśli:

Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu

Znajomość języka C# i platformy .NET framework

Doświadczenie w integrowaniu systemów ERP lub e-commerce

Doświadczenie w tworzeniu aplikacji konsumujących Web API

Znajomość baz danych i języka SQL

Znajomość systemu kontroli GIT

Znajomość technologii Webserwice - rest, soap

Twoimi zadaniami będą:

Implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET

Integracja systemów ERP

Usprawnianie i automatyzacja procesów

Tworzenie rozwiązań dedykowanych dla liderów branży e-commerce

Współpraca między działami

Rozwijanie istniejącego oprogramowania

Współpraca z Klientami i Partnerami Biznesowymi

Możemy Ci zaoferować:

Umowę o pracę lub B2B

Możliwość pracy zdalnej

Literaturę branżową/e-booki zamawianą w odpowiedzi na Twoje oczekiwania

Sprzęt komputerowy podnoszący komfort pracy - 8/12 rdzeniowe procesory, 32/64 GB pamięci ram, szybkie dyski SSD o pojemności 500 GB / 1 TB, dostęp do 3 (lub więcej monitorów, o ile zajdzie taka potrzeba) i inne dobrodziejstwa, np. bajeranckie klawiatury (jeśli idzie to w parze z Twoją pracą)

Pracę nad ciekawymi projektami integracyjnymi, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii

Przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i podejmowania decyzji

Możliwość rozwoju własnego, pogłębianie umiejętności jako priorytet w pracy

Elastyczne dostosowywanie zadań do potencjału pracownika

Młody i zgrany zespół

Pyszną kawę i piłkarzyki :)

Pracę stacjonarną w klimatycznym i pełnym atrakcji biurze w centrum Wrocławia

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany naszym ogłoszeniem, wyślij CV i spotkajmy się na rozmowie. Wszelkie wątpliwości wyjaśnimy na miejscu i odpowiemy na pytania dotyczące firmy i stanowiska.

Każde CV powinno zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zwiń
Support

Pracownik Działu Supportu

Swobodnie poruszasz się po systemie Windows

Lubisz pracować na komputerze

Umiesz stosować popularne narzędzia i aplikacja diagnostyczne, m.in. wiersz poleceń, narzędzia w systemie Windows

Umiesz rozmawiać z Klientem Biznesowym i przekazywać mu wiedzę na temat proponowanych rozwiązań

Interesujesz się branżą e-commerce

Jesteś nastawiony na pracę w zespole

Cechuje Cię samodzielność i zaangażowanie

Będzie super, jeśli dodatkowo:

Znasz systemy e-commerce

Znasz systemy ERP

Posługujesz się językiem angielskim/niemieckim w stopniu komunikatywnym

Masz doświadczenie w zakresie obsługi Klienta w branży IT

Lubisz rozwiązywać problemy i szukać nieszablonowych ścieżek działania

Przyjmowanie zgłoszeń od klientów lub pracowników firmy (infolinia, komunikatory internetowe, e-mail, webchat)/p>

Udzielanie informacji o produktach i programach oferowanych przez Sellintegro Sp. z o.o.

Rozpoznanie, identyfikacja i rozwiązywanie problemów technicznych klienta

Tworzenie raportów o zaistniałych wadach/usterkach, zgłoszeniach

Instalowanie/wdrażanie i konfigurowanie oprogramowania u Klienta

Sporządzanie bieżącej dokumentacji

Testowanie istniejących funkcji w integracji

Pracę stacjonarną w klimatyzowanym i pełnym atrakcji biurze we Wrocławiu (ul. Grabiszyńska) w niekorporacyjnej atmosferze

Możliwość poszerzania swoich kwalifikacji i rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy

Przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów

Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 8-16 oraz 10-18

Umowę o pracę po okresie próbnym (4-miesięczny okres próbny na umowę zlecenie, następnie umowa o pracę na rok i następna na czas nieokreślony)

Zwiń

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Nic straconego!

Nasze potrzeby rekrutacyjne wciąż się zmieniają. Zostaw nam swoje CV, a odezwiemy się, jeśli będziemy mieć dla Ciebie coś odpowiedniego.

Wyślij swoje CV!