Co to jest Wersjonowanie?

Co to jest Wersjonowanie?

Wersjonowanie to możliwość używania wybranej przez siebie wersji integracji niezależnie od wprowadzanych zmian w nowych wersjach oraz możliwość szybkiego przełączania się między wersjami.

Co to jest wersja integracji?

Integracyjne które są bardzo dynamiczne. Nowe funkcje i usprawnienia są systematycznie dodawane (dla niektórych integracji zmiany są wprowadzane każdego dnia lub nawet kilka razy dziennie), co powoduje, że integracje mogą różnić się w działaniu. Te różne sposoby działania nazywamy wersjami integracji i nadajemy im unikalne nazwy, w celu łatwego rozróżnienia. 

Czemu miałbym używać starszej wersji integracji?

Integracje łączą ze sobą kilka innych systemów w celu sprawnego działania. Jeżeli nie wykorzystujesz nowych funkcji integracji lub te inne systemy są z jakiegoś powodu niezaktualizowane to użycie nowej wersji integracji nie przyniesie Tobie żadnej korzyści, a jak każda zmiana w systemach informatycznych, niesie ze sobą pewne ryzyko wystąpienia niespodziewanych problemów. Lepiej takie zmiany wykonywać w wybranym przez Ciebie czasie, gdy nie masz długiej listy zamówień do realizacji, a kurier ma za 30 min przyjechać po odbiór paczek 🙂

wiki.sellintegro.com © 2020. Made with lots of to integration by SellIntegro.com