Integracje dla BaseLinker - Sellintegro.pl

BaseLinker

Aktywne filtry

Integracje dla BaseLinker

Nowoczesna technologia potrafi znacznie ułatwiać pracę w różnych sektorach gospodarki. Jednym z obszarów jest sprzedaż internetowa. Integracja i synchronizacja narzędzi niezbędnych np. do realizacji zamówień czy systemów sprzedaży to przestrzenie, gdzie technologia odgrywa zasadniczą rolę. Narzędziem, które umożliwia integrowanie kanałów sprzedaży z systemami zarządzania jest BaseLinker. Optymalizuje on komunikację, automatyzuje procesy i pozwala skutecznie zwiększać sprzedaż. Dodatkowo jest to bardzo bezpieczne narzędzie, które znacząco ułatwi procesy zachodzące w firmie.

BaseLinker – must have sprzedawców on-line

BaseLinker jest systemem elektronicznym wspierającym pracę sprzedawców internetowych. Ułatwia on prowadzenie sklepu w sieci lub sprzedaży on-line za pośrednictwem przeznaczonych do tego stron czy portali. W ramach systemu BaseLinker sprzedawca ma łatwy dostęp do managera zamówień, magazynu produktów, obsługi sklepów, a do tego system jest w pełni zintegrowany ze sklepem oraz firmami kurierskimi.

Optymalizacja systemów poprzez zastosowanie rozwiązań technologicznych umożliwia kolejno zwiększenie sprzedaży przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładu pracy konkretnych osób oraz eliminacji błędu ludzkiego.

Komfort klientów priorytetem sprzedawcy

Sprzedawcy korzystający z narzędzia integracje dla BaseLinker mogą m.in.: automatycznie przesyłać zamówienia, aktualizować stan magazynowy, aktualizować ceny czy synchronizować statusy zamówień. Prowadzenie sprzedaży w internecie staje się dużo prostsze, pewniejsze oraz bezpieczniejsze. Warto zadbać o wysoki standard usług w ramach prowadzenia sklepu on-line. Szybkość przesyłania danych i regularne aktualizacje statusów to elementy, których oczekują dzisiejsi klienci. Dzięki technologii zadbanie o ich potrzeby staje się możliwe.