Integracje dla UPS (usługi kurierskie) - Sellintegro.pl

UPS (usługi kurierskie)

Aktywne filtry

Integracje dla UPS

Przedsiębiorstwo United Parcel Service (w skrócie UPS) to kolejny przykład firmy kurierskiej, z ogromnym sukcesem na całym świecie. Pochodząca ze Stanów Zjednoczonych firma zajmująca się przesyłkami działa już od ponad 100 lat, a współcześnie obsługuje transport przesyłek dla ponad 200 krajów, w tym oczywiście Polski.

Dokładnie od 2005 roku Polacy mogą korzystać z usług UPS, nadając przesyłki do drugiego miasta w Polsce, na drugi jej koniec, czy też za granicę. Przewoźnik udostępnia też możliwość samodzielnego monitorowania i śledzenie etapów przewozu paczki w Internecie za pomocą trackingu. Wśród firm kurierskich UPS jest często wybierana przez przedsiębiorców, sprzedających swoje produkty stacjonarnie lub internetowo, chcących dostarczyć swój produkt prosto do domu klienta.

Sprzedaż internetowa - integracje dla sklepów

Obecnie duża część sprzedawców rezygnuje z prowadzenia działalności stacjonarnie lub rozszerza ją, przenosząc ją do Internetu i tam oferując swoje produkty. Dzięki temu mogą łatwiej dotrzeć do większej grupy klientów. Obowiązkowa jest wtedy inwestycja w platformę e-commerce, o którą oparty będzie sklep internetowy. Współcześnie opcji takiej platformy mamy wiele i jej wybór zależy tylko od naszych indywidualnych wymagań.

Twórcy systemów e-commerce stale rozwijają funkcjonalności, moduły, tak by ułatwić prowadzenie działalności sprzedawcom w Internecie. Przykładem jest tutaj zintegrowanie popularnych polskich bramek płatności z platformą sklepową. Przedsiębiorcy często korzystają jeszcze z innych narzędzi takich jak systemy ERP, które ułatwiają kontrolę nad procesami zachodzącymi w firmie i czy w tym przypadku możemy liczyć na podobne rozwiązania? 

Systemy ERP i integracje dla usług kurierskich

Jesteś sprzedawcą i korzystasz z oprogramowania: Subiekt GT, Subiekt Nexo Pro lub może Comarch ERP Optima? Mamy dla Ciebie świetną propozycję w postaci dedykowanych integracji umożliwiających połączenie swojego systemu z usługą kurierską UPS. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł zaoszczędzić czas na przepisywaniu danych klientów i wygenerować list przewozowy automatycznie z Twojego systemu ERP. Brzmi rewelacyjnie?

Zadbaliśmy o to, żeby nasze produkty były przyjazne użytkownikowi bez wiedzy informatycznej, czy też programistycznej, dlatego bez problemu poradzisz sobie z ich instalacją i konfiguracją. W razie pytań lub wątpliwości zawsze możesz skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy chętnie pomogą. 

Zakup produkt już dziś i pamiętaj, że przy zakupie na minimum 4 miesiące naliczany jest rabat 5% od ceny miesięcznej, a przy 8 miesiącach - 10%, a na rok, aż 15%.