Integracje dla FEDEX (usługi kurierskie) - Sellintegro.pl

FEDEX (usługi kurierskie)

Aktywne filtry

Integracje dla FedEx

Firma FedEx pochodząca ze Stanów Zjednoczonych już od kilkudziesięciu lat zajmuje się przewozem paczek oraz logistyką. Jej sukcesem jest niewątpliwie to, że obecnie firma ma zasięg ogólnoświatowy, świadcząc usługi kurierskie dla ponad 220 krajów na całym świecie i dysponując imponującą flotą powietrzną, wśród których znajdziemy takie samoloty jak Airbus, Cessna czy Boeing.

Na polskim rynku FedEx działa dopiero stosunkowo od niedawna, gdyż od 2012 roku, lecz stale umacnia swoją pozycję, konkurując z innymi kurierskimi gigantami. Firma ta podobnie jak konkurencja udostępnia użytkownikowi monitorowanie przesyłek krajowych oraz międzynarodowych za pomocą trackingu. Ze względu na duże możliwości logistyczne FedEx jest często wybieraną opcją przez osoby, chcące nadać paczkę za granicę lub firmy, które sprzedają swoje produkty również klientom zza granicy.

Sprzedaż internetowa, a usługi kurierskie FedEx

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców, firmy rozwijające oprogramowania e-commerce oferują różnego typu moduły i funkcjonalności umożliwiające np. powiązać sklep z dowolną bramką płatności online czy usługami kurierskimi popularnych przewoźników. Dzięki takim rozwiązaniom każdy dziś może w łatwy sposób prowadzić sprzedaż swoich produktów w Internecie.

Czy w przypadku przedsiębiorców wspomagających się systemami ERP również możemy liczyć na taką pomoc? Jako że systemy te ułatwiają zarządzenie i kontrolę, w zasadzie we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstwa (sprzedaż, fakturowanie, księgowość etc.), często korzystają z nich firmy o skomplikowanej strukturze lub dużym zasięgu sprzedaży. Aby, więc zoptymalizować wydajność i efektywność działania istnieją integracje, łączące systemy ERP z zewnętrznymi systemami, bazami czy narzędziami.

Rozwiązania dla systemów ERP

Oferujemy integracje, które ułatwią twoją codzienną pracę dla systemów: Subiekt GT, Comarch ERP Optima, Subiekt Nexo Pro. Jeśli jesteś, więc posiadaczem któregoś ze wspomnianych systemów to świetnie trafiłeś! Integracja umożliwia Ci łatwe generowanie listu przewozowego dla kuriera FedEx bezpośrednio z systemu, z którego korzystasz, a wszystko to za pomocą jednego kliknięcia.

Korzystanie z integracji, jak i jej instalacja oraz konfiguracja nie wymagają specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności. Zakup dedykowaną dla Twojego systemu integrację na dowolną ilość miesięcy. Warto wspomnieć, iż przy zakupie na minimum 4 miesiące otrzymasz od nas 5% rabatu, powyżej 8 miesięcy - 10% rabatu, a przy zakupie na rok aż 15% od ceny regularnej.