Integracje dla Furgonetka - Sellintegro.pl

Furgonetka

Aktywne filtry

Integracje dla Furgonetki


Sklepy e-commerce przechodzą w obecnych czasach prawdziwe oblężenie. Coraz więcej osób zamiast udać się osobiście na zakupy, woli skorzystać z dobrodziejstw Internetu i zamówić upatrzone rzeczy z poziomu własnego komputera. Właściciele serwisów sprzedażowych stają przed ogromnym wyzwaniem, jak dobrze zarządzać swoim biznesem i jak usprawnić jego działanie. W końcu na każdym kroku można napotkać na opinie użytkowników na każdy temat. Złe oceny sklepu mają negatywny wpływ na korzystanie z jego usług. Warto więc zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół i zatroszczyć się o klientów na każdym etapie dokonywania zamówienia. 

Furgonetka - usługi

Jedną z kluczowych spraw w świecie e-commercedostawy od hurtowni i wysyłki sprzedanego towaru. Do usprawnienia i ułatwienia zarówno tej, jak i innych kwestii służy Furgonetka. Jest to serwis pozwalający przedsiębiorstwom i osobom fizycznym na sprawne i tanie nadawanie przesyłek kurierskich.

Pozwala na importowanie zamówień bezpośrednio ze sklepów i innych platform w jedno miejsce. Ułatwia to kontrolę nad stanami zamówień, definiowanie profilu paczek, zlecanie ich odbioru i automatyzuje procesy logistyczne. Umożliwia również nadawanie paczek na warunkach zawartych bezpośrednio z przewoźnikami.

Integracje dla sklepów internetowych

Od 2016 roku funkcjonuje także platforma Furgonetka Giełda, która skupia osoby poszukujące przewoźników do transportu niestandardowych lub wielkogabarytowych przesyłek. Firmy transportowe w odpowiedzi na ogłoszenie oferują swoje usługi, co w łatwy sposób pozwala na sprawdzony i bezpieczny przewóz ładunków.

Furgonetka to bez wątpienia serwis usprawniający pracę sklepów internetowych. Szeroki wybór przewoźników, korzystne ceny i dodatkowe usługi oraz dedykowana aplikacja czyni jego ofertę atrakcyjną i wyróżniającą się wśród konkurencji na rynku. Mimo wielu opcji wspomagających realizację zleceń, powstały integracje dedykowane do wielu programów księgowo - magazynowych, aby jeszcze bardziej przyspieszyć i ułatwić zadania związane z wysyłaniem paczek.

Umożliwiają zachowanie porządku, jeśli chodzi o dane kontrahentów i automatycznie generują list przewozowy na podstawie wprowadzonych wcześniej danych. Pozwala to na przyspieszenie czynności, zminimalizowanie ryzyka popełnienia błędu, a w efekcie wzrost satysfakcji klientów z dokonywanych zakupów. Pracownicy będący w dziale obsługi paczek również będą zadowoleni - uefektywni to ich działania, dzięki czemu staną się bardziej wydajni, bez zwiększania nakładu pracy.