Programy księgowe InsERT dla firm - Sellintegro.pl

Programy InsERT

Aktywne filtry

Program księgowy InsERT

Sellintegro jest platformą integracyjną usprawniającą prowadzenie biznesu w internecie gdzie dodatkowo biznes wymaga zastosowania indywidualnych rozwiązań. Każda branża jest inna dlatego każdy swój biznes może prowadzić według swoich zasad dzięki Sellintegro Premium, który daje możliwość stworzenia systemu idealnego dla danej firmy. Sellintegro są specjalistami w integrowaniu programów magazynowo- księgowych offline z systemami i kanałami sprzedaży online.

Sprzedaż online obsługiwana jest tak samo jak sprzedaż każdego innego kanału w ERP gdzie pracownicy nie będą musieli uczyć się i obsługiwać nowego panelu, przepisywać zamówień czy eksportować stany magazynowe.

Programy InsERT dla firm

Programy Insert doceniane są za tworzenie narzędzi i usług, które każdego dnia pomagają przedsiębiorcom w sprawnym prowadzeniu biznesu. Jest to narzędzie pozwalające na bardzo wiele z dostępem do baz danych dokumentacji i mechanizmem własnych raportów SQL umożliwiające praktycznie każdych danych z systemu. Posiada przyjazny i dobrze przygotowany interfejs z mechanizmem pół własnych mogący rozszerzyć wiele możliwości systemu.

Takie automatyczne procesy ułatwiają i pozwalają zwiększyć sprzedaż przy tym dając bezpieczeństwo. Sellintegro posiada i oferuję pięć poziomów wsparcia, które są dostosowane do potrzeb klienta.

Pakiety programów InsERT od Sellintegro

Domyślnie dostarczane są rozwiązania z bezpłatnym poziomem wsparcia Self-Managed gdzie poziom wsparcia można zmienić w każdej chwili. Techniczne wsparcie Sellintegro zapewnia ciągłą, bezpłatną pomoc przy pierwszej konfiguracji z rozmową z konsultantem do 30 minut oraz szybką reakcję wiadomości e-mail w późniejszych zgłoszeniach. W pierwszej kolejności firma stara się pomóc klientowi w wiadomościach e-mail, a jeśli klient ma nadal problem z integracją pomoc następuje zdalnie gdzie na umówione spotkanie zdalne oprogramowanie rozwiązuje problem.

Każda pomoc telefoniczna czy zdalna realizowana jest w kolejności zgłoszeń i trwa do 3 dni roboczych. Pakietami wsparcia oprócz darmowego jest pakiet starter i popularny najczęściej wybierany pakiet premium, a także dla dużych sprzedawców i hurtowni wsparcie Bussines oraz  Enterprise. W polecanym pakiecie Premium biznes jest zabezpieczony przed awariami i przestojami w sprzedaży.

W tej obsłudze zgłoszenia mają wyższy priorytet oraz gwarantowany czas reakcji do 4 godzin w godzinach od 8 do 18 od poniedziałku do piątku. W ramach tej współpracy klient otrzymuje numer telefonu zarezerwowany użytkownikowi Premium gdzie zostaje szybciej obsłużony w odróżnieniu od bezpłatnego pakietu, a także rozmowa na infolinii jest o wiele szybsza oraz uzyskiwany jest również bezpośredni kontakt z zespołem Sellintegro nawet w weekendy.